Základní škola a Mateřská škola
Jiráskovo náměstí 1166
500 02 Hradec Králové

Loc: 50°12'20.906"N
        15°48'39.17"E

IČO: 62694774

tel: +420 495 540 521
email: skola@zsjirasek.cz
ID datové stránky: ggkmdrp      

V úterý 22. června si dali ve sportovním centru na Bavlně dostaveníčko žáci a učitelé druhého stupně, kteří zde prožili sportovní den. Počasí vyšlo na jedničku. Lehce zamračená obloha stáhla rtuť teploměru na únosnou mez a vzduch byl pročištěn ranním deštíkem. Po úvodním nástupu, kde byli žáci informováni o organizačních záležitostech, se šlo sportovat. Žáci si předem vybrali z nabídky dva sporty, ve kterých bojovali. Výběr byl následující: fotbal, softball, vybíjená, přehazovaná, kanjam, kubb, hod frisbeem. U každé disciplíny byl rozhodčí z řad učitelů. Ostatní učitelé dohlíželi na hladký průběh. K vidění bylo spousta skvělých  a kvalitních výkonů. Na úplný závěr byl nachystán nástup spojený s vyhlášením výsledků a předáním cen nejúspěšnějším hráčům a hráčkám. Myslím, že mohu mluvit za všechny, že jsme si aktivně strávené dopoledne užili na jedničku. Všem účastníkům děkuji za to, že svým přístupem přispěli k hladkému průběhu.

 sportovní den 2021 Bavlna

Nahoru