Základní škola a Mateřská škola
Jiráskovo náměstí 1166
500 02 Hradec Králové

Loc: 50°12'20.906"N
        15°48'39.17"E

IČO: 62694774

tel: +420 495 540 521
email: skola@zsjirasek.cz

Podzimní počasí zastihlo dívčí a chlapecké družstvo při podávání atletických výkonů na hřišti ZŠ Štefcova. Poprvé jsme se totiž zúčastnili souteže družstev v atletickém čtyřboji, který se netradičně koná v první polovině školního roku. Od zkušených chlapců devátého ročníku ve složení Viktor Fleischer, Maxim Havlena, Adam Jakubský, Jan Kotík a Denis Žižka jsme vzhledem k minulým závodům měli velká očekávání. A díky týmové snaze a překonávání individuálních rekordů chlapci vybojovali krásné 2. místo. Chlapci prokázali svoji všestrannost, kterou tento mítink vyžaduje, a na léto od nich tak očekáváme další kvalitní výkony.

Družstvo dívek ve složení Anna Černohorská, Tereza Gloserová, Kateřina Klembarová, Lucie Pešavová a Andrea Semeráková již tak úspěšné nebylo, ale v nelehkých podmínkách s několika dešťovými přeháňkami i tak usilovalo o co nejlepší výsledky. Děkujeme oběma družstvům za skvělé výkony.

 

ctyrboj

Nahoru