Základní škola a Mateřská škola
Jiráskovo náměstí 1166
500 02 Hradec Králové

Loc: 50°12'20.906"N
        15°48'39.17"E

IČO: 62694774

tel: +420 495 540 521
email: skola@zsjirasek.cz
ID datové stránky: ggkmdrp      

Čtyřicet žáků letošních šestých ročníků vystřídalo své mladší spolužáky na adaptačním pobytu v Hotelu Pod Zvičinou. První den nám počasí moc nepřálo, a tak jsme se pustili do tvorby třídních pravidel a aktivit na poznání nových spolužáků a třídních učitelů. V rámci komunitních kruhů jsme zkoušeli otevřeně mluvit o možných problémech ve třídách a vyzkoušeli si různé způsoby spolupráce. Sdíleli jsme pocity a dojmy z prvních dnů na 2. stupni naší školy. Mluvili jsme i o tom, že vzájemná důvěra a dobré vztahy ve třídě jsou základem pro bezpečné prostředí na další čtyři roky našeho života. Nezapomněli jsme ale ani na to, že jsme přijeli na nádherné místo v Podkrkonoší. Druhý den nám počasí přálo víc, a tak jsme vyrazili do blízkého okolí. Stihli jsme nejen postavit velmi nápadité chýše, ale také nasbírat ohromné množství hub:-)

 

Mgr. Jana Volfová, Mgr. Jana Šebestová, Mgr. Kristina Polanská

 AP4      AP6

AP10      AP12

AP8      AP5

AP7      AP 2      

AP 3      AP9

Nahoru