Základní škola a Mateřská škola
Jiráskovo náměstí 1166
500 02 Hradec Králové

Loc: 50°12'20.906"N
        15°48'39.17"E

IČO: 62694774

tel: +420 495 540 521
email: skola@zsjirasek.cz
ID datové stránky: ggkmdrp      

Po ranním odjezdu od školy, kdy naše řady o několik členů z důvodu nemoci prořídly, jsme úspěšně vyjeli směr Hotel Pod Zvičinou. Z autobusu jsme se vylodili již o hodinu později a ubytovali se s kamarády ve vybraných pokojích. Po převlečení jsme vyrazili ven na terasu hotelu, kde jsme si zahráli fotbal nebo na třetího, někdo se též chopil švihadel. Před polednem jsme se v pokojích umyli a převlékli do pohodlného domácího oblečení a sešli na oběd.

Byla rajská polévka a zapékané brambory. Po obědě samozřejmě nemohl chybět polední klid, kdy jsme si vytvořili vizitku našeho pokoje se jmény, obrázkem a naučili se kraťounkou básničku. Když jsme si odpočinuli, doplnili lahve a dali si svačinu, která sestávala ze švestkového koláče, šli jsme se projít na Zvičinu. To je blízký kopec, odkud je krásný výhled na okolí. Cestou nás překvapily pokácené stromy a museli jsme změnit trasu, ale odměnou nám byly hry, které si paní učitelky připravily po výstupu na vrchol. Vrátili jsme se tak akorát k večeři. Tentokrát jsme dostali výborné rizoto se salátem. Poté jsme se ještě chvíli zdrželi na terase, kde jsme měli chvíli volného času a básničky si přednesli. Jelikož jsme byli už všichni notně unavení, dali jsme si každý sprchu a rádi se zachumlali každý do svého pelíšku.

Infrormují paní učitelky Šafaříková, Voleská, Panochová, Plecháčová

AP1.1

AP1.2

AP14

Nahoru