Základní škola a Mateřská škola
Jiráskovo náměstí 1166
500 02 Hradec Králové

Loc: 50°12'20.906"N
        15°48'39.17"E

IČO: 62694774

tel: +420 495 540 521
email: skola@zsjirasek.cz

Nahrazuje od 12. 3. 2020 prezenční výuku ve škole a je zavedeno jako nutnost zajištění kontinuity vzdělávání. Je zaměřeno na procvičování a upevňování učiva, ale i k samostudiu s podporou výukových videí umístěných na stránkách třídy či na youtube. Učitelé nabízejí pevné konzultační hodiny či videokonference k probíranému učivu. Rodiče i žáci jsou o nich informováni prostřednictvím systému Bakalář, stejným systémem dostáváte i informace o zadávání a kontrole úkolů. Pokud je někdo z žáků offline, lze se domluvit s příslušným třídním učitelem nebo přímo s vedením školy na způsobu předávání informací.
V případě jakýchkoli nejasností mne můžete kontaktovat. Věřím, že společným úsilím všechno zvládneme a všechny obtíže překonáme. Už teď se všichni těšíme, až se sejdeme opět společně ve škole.                                                                                                                                                                               Mgr. Alena Hradílková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Nahoru