Zlatou medaili za všestrannost (nejvyšší součet bodů ze všech disciplin) získal Martin Svoboda za ZŠ Černilov. Gratulujeme! Družstvo ze ZŠ Černilov se umístilo na prvním místě v soutěži družstev. Kromě krásných cen si odneslo po prvé putovní pohár za celkové vítězství v této soutěži. Na druhém místě skončilo družstvo ZŠ Na Ostrově z Jaroměře  a na třetím místě stejně jako vloni družstvo žáků naší školy. Vyrovnanými výkony nás reprezentovali David Jaroš z 9. B (celkově obsadil 4. místo), Roman Janouch ze 7. B (celkově 8. místo) a  Eliška Dospělová z 8. A (celkově 9. místo). Děkujeme a gratulujeme! Kompletní výsledky naleznete zdeA kdo z žáků dokázal letos psát 10 minut bez jediné chyby? Byli to Martin Svoboda (ZŠ Černilov, 264 čistých úhozů za minutu), David Jaroš (ZŠ Jiráskovo nám. 201 čistých úhozů) a Jana Rydlová (ZŠ Černilov, 158,1 čistých úhozů).

Letošní novinkou, která byla zařazena do víceboje, byla i hra Houbař. Vyzkoušet si ji můžete i vy on-line na adrese houbar.zav.cz. Přístupové údaje jsou stejné jako ve škole.

Výsledky jednotlivých disciplín:

P11101571

Družstvo naší školy - zleva Roman Janouch, Eliška Dospělová, David Jaroš

P11101611

Účastníci talentové soutěže z naší školy - Eliška Pecháčková, Vojta Procházka, Honza Kazda,, Ondřej Malý a Jakub Kábrt.